Morsmordre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morsmordre

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Uykusuzluk~

2 posters
YazarMesaj
Luthièn Moreau
İksir Profesörü / Ravenclaw Bina Sorumlusu
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPaz Ağus. 16, 2009 12:29 pm

Luthièn uyuyamıyordu. Gördüğü kabuslar uyumasına hiçte yardımcı olmuyordu. Uzun bir süre yatağında dönüp durdu. Ama işe yaramıyordu. Sinirlendi ve hızla yatağından kalktı. Tabi çok hızlı kalktığı için başı dönmüştü. Sendeledi ve yere düştü. Eli de cam sehpaya girdi. Paramparça olan cam gece karanlığında kırmızı ve parlak bir sıvı ile boyandı. Eline baktığında camın derin kesiklerini farketti. Acı hissediyordu ama umursamadı. Çünkü ondan çok daha önemli bir sorunu vardı. Geceleri uyuyamıyordu.Bu yüzden bu aralar etrafta zombi gibi dolaşıyordu. Banyoya gidip buz gibi suyun altına tuttu elini. Sonra yüzünü yıkadı ve derin kesiklerin olduğu elini bir bez parçası ile sardı. Sigaraya karşı olan Luthièn uykusuzluğun getirdiği stres ile sigara tiryakisi olmuştu. Yine bir sigara yaktı ve eline baktı. Gördüğü bütün kabusları düşündü. Belki de deliriyordu.
Sinirle banyodan çıktı ve üzerinde ne olduğunu umursamadan ayağına botlarını geçirdi ve asasını alıp dışarıya çıktı. Yağmur yağıyordu. Bu yüzden yürümeyi tercih etti. Üzerinde mini bir şort ve askılı bir T-shirt olduğunu sonradan farketti. Ama umursamayarak yürümeye devam etti. Uykuya ihtiyaç duyuyordu. Dikkatini toplaması için buna ihtiyacı vardı. Bir türlü bir şeylere odaklanamıyordu. Gerçekten de soluk alıp vermese yaşadığından şüphe duyulurdu. Gözünün altındaki uykusuzluktan ve sürekli ağlamaktan oluşmuş torbalar resmen morlaşmaya başlamışlardı. Yürümeye devam etti. Ve sigarasının halen elinde olduğunu farketti. Islanmıştı tabi. Önce ceplerini yokladı. Başka kalmamıştı. Sonra yere oturdu. Bir türlü aklını toparlayamıyordu. Düşünmek bile onu yoruyordu. Ve uyumak istiyordu. Uzun bir süre yağmurun altında öylece oturdu. Ama bir süre sonra yağmur daha da şiddetlendi. Ayağa kalkıp yürümeye başladı. Yağmuru severdi. Bu yüzden pek acele etmedi. Ve domuz kafasının önüne geldiğini farketti. Gece yarısı ve oldukça şiddetli bir yağmur olduğu için içeriye girmeye karar verdi. Kapıyı açtığında içeriye göz gezdirdi. Birkaç kişi dışında kimse yoktu içeride. Ve içeridekiler de Luthièn'in bu yarı çıplaklığını umursayacak gibi görünmüyorlardı. Luthièn küçük adımlarla masalardan birine geçti ve beklemeye başladı. Ne beklediğini bilmiyordu. Sadece bekliyordu. Boş gözlerle etrafını inceledi.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 3:04 pm

Ricardinho çay dükkanından ayrıldıktan sonra yine buraya gelmişti.Etrafta çok az insan vardı.Bunlardan çoğuda karanlı taraftı.Ricardinho bunu biliyordu ancak herhangi gibi birşey yapmadıkları için karışamıyordu.Etraf karanlıktı.Kendisinde ekstra bir enerji buluyordu.Yavaş yavaş domuz kafasına doğru yürüyordu.yürürken ayağındaki ayakkabılar tak tak diye ses çıkartıp ankı yapıyordu.Bu ses Ricardinho'nun hoşuna gidiyordu.Etrafta sevgililerde vardı.Birbiriyle öpüşen çiftler kolkola dolaşanlar.El ele verenler.Havada pozitif bir enerji vardı.Bu Ricardinhonun hoşu gidiyordu.Domuz Kafasına yaklaşmıştı.Domuz Kafa'sının tabelası Ricardinho'ya çok komik geliyordu.Ama Canı sıkkın olduğu için buna bile gülmemişti.Havadaki pozitif enerji bile Ricardinho'nun rahatlamasına yardım etmiyordu.domuz kafasına çok yaklaşmıştı.Birden duraksadı.İçeriden ilginç bir koku geliyordu.Acaba gene ne pişiyrdu.Yada ne yapıyorlardı.Kapıyı aralarken yine o gıcırtı çıkmıştı.Ricardinho'nun içi tırmalanmıştı.Asasını kontrol eti.Yerindeydi.Asasına çok önem verirdi.Ağır adımlarla ilerledi.Ve köşede yalnız başına oturmuş bir bayan gördü.Yavaşça oraya doğru ilerledi ve oraya geldiğinde:

"Merhaba bayan oturabilir miyim?"

demişti.Gelecek cevabı gözleriyle sabırlı bir şekilde bekliyordu.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 3:15 pm

Ahh başı çatlıyordu. Uykusuzluk işkence gibiydi. Gördüğü kabuslar üzerinde düşünmeye başladı. Ailesinin öldüğü zamanı görmüştü. Tabi beş yaşında bir çocuğun gözleri önünde ailesi katledilirse böyle olurdu. Luthièn gözünden akan yaşları sildi ve boş gözlerle etrafı izlemeye devam etti. Ailesini hatırlamıştı. Bu yüzden hüzünlenmişti. Ailesinin ölümünü yeniden yaşadıktan sonra kendisinin lord tarafından işkence görerek öldüğünü görmüştü. Belki de bu yüzden uyuyamıyordu. Tetikte olmak için. Tam başını masaya yaslayacakken bir ses onu gerçek dünyaya getirdi.
"Merhaba bayan oturabilir miyim?"
Luthièn ağladığı için sesinin titremesinden korktu. Bu yüzden sadece başını sallamakla yetindi. Adam karşıya oturduğunda kim olduğunu farketti. Bu Sihir Bakanıydı. Bakanlıkta bir işini halletmek için gittiğinde görmüştü onu. Ama daha tanışma fırsatı olmamıştı. Şansa bakın ki bu gün bu halde tanışıyorlardı. Elindeki kanın sardığı beze taştığını farketti Luthièn Hemen elini masanın altına soktu. Bu halde bakanın karşısına çıkmak çok yanlıştı. Ama Luthièn çok kötü hissettiği için bu konuda birşey yapamadı. Üstü başı... Bakan karşısında yarı çıplak bir şekildeydi. Ama baş ağrısı şiddetlendiği için bunu da umursamadı. Ve zoraki bir tebessümle ona baktı.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 3:24 pm

Ricardinho bayanın iyi olmadığını farketti.Yavaşça masaya oturdu bayanın elini görmüştü.Ricardinho'nun içi cız etmişti nedense.Bayana bakarak:

"Bayan elinizi uzatır mısınız lütfen?"

dedi.Elini uzatınca sarılmış olan bezi çözdü ve :

"Ooov çok kötü görünüyor"

dedi.Ve asasını çekti bayanın korkmusı için nazik bir şekilde elini tuttu ve asasını bayanın eline doğrultarak bir kaç söz söyledi.Yaranın hızlı bir şekilde iyileştiğini gördü.Ve yara tamamen iyileşmişti.Garsonu çağırarak:

"Bana ve bayana bir kaymak birası ayrıca şu kanlı bezide atınız"

dedi.Ardından bayanın başının ağırdığını farketti.Bunu geçirebilcek bir büyü biliyordu asasını bayanın başına doğrultarak bir kaç söz fısıldadı.Artı daha iyi görünüyordu.Ricardinho tebessüm ederek:

"Artık daha iyi görünüyorsunuz"

dedi.Ve asasını kılıfına koydu.Elini uzatarak:

"Ben Ricardinho William Sihir Bakanıyım"

dedi.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 3:45 pm

Canı acıyordu. Hem elinin acısı hem de baş ağrısı Luthièn'in acı çekmesine sebep oluyordu. Adamın endişe ve merak dolu bakışlarını farketti. Ne yapacağını bilemedi.
"Bayan elinizi uzatır mısınız lütfen?"
Luthièn şaşırmıştı. Önce itiraz etmeyi düşündü. Hatta arkasına bakmadan kaçabilirdi de. Çünkü insanlara zayıflıklarını göstermeyi hiç sevmiyordu. Ama birşey demeden yavaşça elini uzattı. Adam elindeki bezi çözerken Luthièn'in eli biraz fazla acıdı. Çünkü bez yaraya yapışmıştı ve çekerken de Luthièn'e acı veriyordu. En sonunda çözdüğünde adamın tepkisi Luthièn'i şaşırttı.
"Ooov çok kötü görünüyor"
Dediğinde oldukça ilgili görünüyordu. Luthièn uzun zamandır böyle ilgi görmediği için birazolsun sevindi. Asası ile büyü yaparken Luthièn adamı izliyordu. Kendinden emin bir şekilde büyüyü yapması Luthièn'in dikkatini çekmişti. Sonra elinin tamamen iyileştiğini farketti. Eskisinden de iyi görünüyordu. Gelen garsona ;
"Bana ve bayana bir kaymak birası ayrıca şu kanlı bezide atınız"
derken Luthièn'in başına şiddetli bir ağrı daha saplandı. Elleri ile şakaklarını ovuştururken gözlerini sımsıkı kapattı. Bu seferki gerçekten de çok şiddetliydi.Derin nefes almaya çalışıyor ve kendini sakinleştirmeye çabalıyordu. Ama işe yaramadı. Çünkü uyku düzeni çok kötü bozulmuştu. Ve gördüğü o kabuslar onu bitiriyordu. Ama bir süre beyninin uyuştuğunu hissetti. Sanki orada değilmiş gibi.Ve kısa bir süre sonra baş ağrısının geçtiğini farketti. Gözlerini açtığında konsantre olmuş bakanı gördü. Asası ile Luthièn'i iyileştiriyordu. Sonra işi bittiğinde;
"Artık daha iyi görünüyorsunuz"
Dedi. Evet Luthièn nasıl göründüğünü bilmiyordu ama daha iyi hissettiği kesindi. Ne acı vardı ne de ağrı.
"Ben Ricardinho William Sihir Bakanıyım"
Bu sefer gerçek bir gülümsemeyle adama ;
Tanıştığımıza memnun oldum bakanım. Ben de Luthièn Moreau. Hogwarts'ta profesörüm. Ve bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Dedi. Ve yine gülümseyerek William'a baktı.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 3:55 pm

Ricardnho gülümseyerek bayanın kendisini iyi hissettiğini anladı.Ve tebessüm ederek:

"Tanıştığıma memnun oldum"

dedi.Kaymak biraları gelmişti.Ricardinho birasından bir yudum aldı.Ve bayana bakarak:

"Anlaşılan bir şey sizi çok üzmüş payaşmak ister misiniz?"

dedi.Ve nazikçe gelecek cevabı bekledi.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:04 pm

Luthièn gülümseyerek Ricardinho'ya bakmaya devam ederken kaymak biraları gelmişti.
"Tanıştığıma memnun oldum" dediğini duyar gibi oldu. Uzun zamandır ilk kez bu kadar istekle gülüyordu. Büyük bir yudum aldığı birasına biraz baktı. Sonra Ricardinho'nun konuştuğunu farketti.
"Anlaşılan bir şey sizi çok üzmüş payaşmak ister misiniz?"
Birden Luthièn'in gülümsemesi yüzünden silindi.
Kaşları hafifçe çatılmıştı ve göz temasından uzak duruyordu. Sinirlendiği zaman ya da ciddi olduğu zamanlarda böyle yapardı. Uzun bir süre birşey söylemedi.
Sonra sesini yumuşak tutmayaçalışarak;
Özel bir mesele.
Diyebildi. Ama sesi yine de bir bayana göre sert çıkmıştı. Bu ani tepkisi saçma olabilirdi. Ama Luthièn zayıf yönlerini insanlara göstermekten nefret ederken bu konuda konuşacak değildi.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:10 pm

Ricardinho üzülüştü galiba yanlış bir şey söylemişti bayana üzgün bir şekilde:

"Sizi üzecek bir şey söylediysem çok özür dilerim"

dedi.Ve kaymak birasını yudumladı.Etrafa göz atıyordu.Bayandan hoşlanmıştı yada öyle bir duygu hissediyordu.Kaymak birasını sn yudumla bitirdi.Ardından tekrar garsonu çağırarak:

"Bir bardak ateş viski lütfen"

dedi.Bu gün fazla içmişti galiba ama önemsizdi.Luthièn'ee böyle bir şey söylediği için pişman olmuştu.Sessiz bir şekilde bekledi.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:19 pm

Luthièn kaşları çatık bir şekilde etrafı izlemeye başladı. Belki de biraz fazla sert çıkışmıştı. Ama üzüldüğünü hissetti. Çünkü kabuslarını hatırlıyordu ve bu ona gerçekten de acı veriyordu.
"Sizi üzecek bir şey söylediysem çok özür dilerim"
Luthièn bakışlarını hemen Ricardinho'ya yöneltti.Ahh şimdi de insanları üzüyordu. Evet kesin aşırı tepki vermişti. Onun gibi hoş birini üzdüğüne inanamayarak içinden binlerce kez kendine küfretti. Sonuçta rüyalarının sorumlusu o değildi.
Hayır. Siz yanlış birşey söylemediniz. Sadece bu konu hakkında konuşmayı sevmiyorum. Ani çıkışım için özür dilerim.
Dedi ve bardağından bir yudum daha aldı. Yüz ifadesini değiştirmesi gerekiyordu. Ve küçük bir gülümseme ile Ricardinho'ya baktı. Konuyu değiştirmek için;
Sihir Bakanı olmak zor olmalı.Çok yoruluyorsunuzdur.Bütün o sorunlarla uğraşmak... Dedi.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:27 pm

Ricardinho kendisine gelen soruya karşı:

"Eee hayır pek zor deği etrafında sizin gibi hoş insanlar olunca eğlenceli bir hal alıyor.Yorgunuk is evet yoroluyorum ama bu tatlı bir yordunluk"

dedi.Ve Luthièn'e yönelerek:

"Sizin işinizde zor olmalı bir sürü öğrenciyle ilgilenmek sorunlarını dinlemek ders vermek zor gibi görünüyor"

dedi.Ve eski güleryüzlü halini yeniden aldı.Normalde biri Ricardinho'yla böyle kalın bir ses tonuyla konuşsaydı görevinden atılırdı.Ama Ricardinho Luthièn'e kızamıyordu veya somurtamıyordu.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:43 pm

"Eee hayır pek zor değil, etrafında sizin gibi hoş insanlar olunca eğlenceli bir hal alıyor.Yorgunluk ise; evet yoruluyorum ama bu tatlı bir yorgunluk"
Luthièn bu sözün üstüne sıcak bir gülümseme ile cevap verdi. Sonra bir yudum daha birasından içti. Ve Ricardinho'nun konuşmasını bekledi.
"Sizin işinizde zor olmalı bir sürü öğrenciyle ilgilenmek sorunlarını dinlemek ders vermek zor gibi görünüyor"
Luthièn çarpık bir gülümsemeyle;
Aslında biraz yorucu. Yani bütün o kalabalık ve gürültü. Sözünü dinlemeyen öğrenciler, her söylediğime karşı çıkmaya çalışanlar...Ama çok eğlenceli olduğu kesin.Kendilerini yetişkin sanarak bilmiş bilmiş konuşanlara güzel cevaplar vermek...Olağanüstü bir şey.Ama anlıyorum onları. Bende o yollardan geçtiğim için anlayışla karşılıyorum. Bazıları ise çok duygusal. Orada erkek çocuklarının bile ağladığına şahit oldum. Biliyorum bu çok üzücü bir durum ama oldukça da sevimli. İnsanların bana güvenmeleri beni mutlu ediyor. Ve onlara yardımcı olamk...Sihir gibi. Ben sevgi ve ilgiden mahrum bir şekilde büyütüldüm. Bana her zaman sevgi zayıflığın göstergesidir dendi. Bu yüzden bunun acısını halen taşırım. Ama onlara yardımcı olmak, onlarla ilgilenmek sanki bu acıyı geçiren bir merhem gibi. Ve bu beni çok mutlu ediyor.

Dedi. Ama biraz fazla konuştuğunu farkedip utandı. Küçük bir tebessümle bardağındaki birayı bitirdi. Evet çok konuşmuştu. Ama ilk kez bu kadar çok konuşmuştu. Ricardinho'nun yannda kendini çok rahat hissetmişti. Ama sebebini bilmiyordu. Boş bardağı masaya koydu ve düşünceli bir şekilde ona bakmaya başladı. Şimdi farkettiği bir parıltı vardı gözlerinde. Herkesin içinde boğulmak isteyeceği bir derinlik. Gülümsemesi ile aralarındaki gergin durumun geçtiğini farketti. Mutluydu. Ahh o gülümseme...Balder'in bir kopyası gibi görünüyordu şu anda. Ama Balder bir tanrıydı. O ise bir sihir bakanı. Bu yüzden saçmaladığını farketti Luthièn. Ve onun konuşmasını beklemeye başladı.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 4:58 pm

Ricardinho Luthièn konuşurken sanki ahenkli bir müzik çalarmış gibi mest oluyordu.Ardından konuşmaya hazırlandı ve:

"Hmm evt öğrencilik yılları komik ve eğlenceli çocukluğumu daha dünmüş gibi hatırlarım"

dedi.Kahverengi ışıltılı gözleriyle Luthièn'nin gözlerine bakıyordu.Ona karşı bir hayranlık oluşmuştu.Bir an gözü Luthièn'nin arka tarafındaki masalara kaydı ve bir kişinin Luthièn'e asa soğrultup büyü yapamaya hazırlanırken gördü ve çok hızlı ve çevik bir hareketle ayağa fırladı ve Luthièn'nin arkasına fırlayıp asasını çekti asasını adama doğrulttu ve:

"Expelliarmus"

dedi.Adamın asası gitmişti.Ve adama hızlı adımlarla yaklaşarak suratına bir tekme patlattı.Adam yere düşmüştü.Saçından tutup kafasını yüzüne çevirmişti ve çok sert bir yumruk atmıştı.Ardından adama bağırarak:

"Kimsin sen"

dedi.Bunları sormasına gerek yoktu.Asasını çekerek:

"Zihnefended"

dedi.Ve hangi büyüyü yapmayı planladığını gördü.Tamda düşündüğü büyüydü Avada Kedavra'ydı.Ricardinho 2 seherbaza seslenerek:

"Bunu hapis edin"

dedi.Ve bayanın yanına gelerek masaya tekrar oturdu.Luthièn'e yönelerek:

"Deminki olaydan dolayı özür dilerim hızlı ve sert olmanız lazım böylelerine karşı"

dedi.Soluk alış verişleri yeni yeni düzene giriyordu.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 5:19 pm

"Hmm evt öğrencilik yılları komik ve eğlenceli çocukluğumu daha dünmüş gibi hatırlarım"
Luthièn samimi bir şekilde güldü. Ricardinho'nun gözlerinin içine bakması Luthièn'e sebebini anlayamadığı aptal bir heyecan duygusu veriyordu. ülümsemeye devam ederken Ricardinho'nun arkasında birşeye dikkatle baktığını farketti. Göz bebekleri büyümüştü. Ne olduğunu anlayamadan hızla arkasına geçtiğini farketti. Ne olduğunu anlamak için arkasına döndü. Ricardinho Luthièn'e doğru asasını tutmuş birine doğru;
"Expelliarmus"
Dedikten sonra adama saldırmaya başladı. Luthièn merakla ne olduğunu anlamaya çalıştı.
"Kimsin sen!?...Zihnefended...Bunu hapis edin"
Luthièn'in sonradan farkettiği adamlara karşı söylemişti bu son sözünü. Ve Luthièn'e doğru gelerek;
"Deminki olaydan dolayı özür dilerim hızlı ve sert olmanız lazım böylelerine karşı"
Luthièn korkmuş, bir o kadar da şaşkın bir şekilde Ricardinho'ya baktı.
Az önce ki adam...yani az önce...beni öldürmeye mi çalışıyordu?Ama...ama neden?
Luthièn gerçekten de çok korkmuştu. Titriyordu. Az önce ailesi gibi öldürülecekti. Bunu düşününce gözyaşlarına hakim olamadı ve ağlamaya başladı.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 5:34 pm

Ricardinho Luthièn'nin ağlamasına dayanamamıştı ve elini tutmuştu.Bunu neden yapmıştı bilmiyordu ardından elini çekerek:

"Özür dilerim"

dedi ve sorusuna cevap olarak:

"Bilmiyorum ama nedenini mutlaka bulacağım korkmanıza gerek yok"

dedi.Biraz utanmıştı.Luthièn'nin elini tuttuğunda mükemmel duygular hissetmişti.Galiba ondan hoşlanmaya başlamıştı.Gözlerinde aşk ifadesi olan bakışlarla Luthièn'e bakıyordu.Ona yaklaşıp elini tutup saçını okşamak istiyordu.Ama kendisini tutmalıydıÇünkü terbiyesizlik yapmak istemiyordu.Vücudunun sıcaklığı artıyordu.Ricardinho kesinlikle Luthièn'e aşık olmuştu.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 5:54 pm

Luthièn ilk defa bu kadar korkmuştu. Ağlaması da belki de bu yüzdendi. Burnunu çekerek ağlamaya devam ediyordu. Kim? Neden böyle birşey yapmak isteyebilirdi ki? Luthièn Fransadan geleli çok olmamıştı. Ne ara böyle düşmanlar edinmişti? Bunları düşündükçe ağlaması şiddetlendi. Ama birden elinde bir sıcaklık hissetti. Eline baktığında Ricardinho'nun elini tuttuğunu farketti. Önce şaşırdı. Ne yapacağını bilemedi. Ama elini tuttuğu anda kalbinin deli gibi attığı kesindi. Ama bu heyecan da kısa sürmüştü. Biraz daha uzun olmasını isterdi. Ama Ricardinho elini çekmişti. Ve;
"Özür dilerim...Bilmiyorum ama nedenini mutlaka bulacağım korkmanıza gerek yok"
Dedi. Luthièn birden güven hissetti. Onunlayken başına birşey gelmeyeceğini biliyordu. Buna izin vermeyeceğini...Ve bu sözleri Luthièn'e bir gerçeği göstermişti. Luthièn aşık olmuştu. Hemde uzun zamandır ilk kez. Midesindeki kelebekleri hissedebiliyordu. Kızardığını hissediyordu. Evet bu aşktı. Gözyaşlarını sildi ve derin bir nefes aldı.
Size bu konuda güvenim sonsuz.
Dedi. Aslında saçmalamıştı biraz. Ama Ricardinho'nun bu konu ile ilgileneceğinden emindi. Ve küçük bir tebessümle az önceki heyecanını yenip masanın üstünde duran elini tuttu. Elinin altındaki sıcaklık bütün vücudunu sarmıştı. Kalbi o kadar hızlı çarpıyordu ki dayanılır gibi değildi.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 6:14 pm

Ricardinho çok heyecanlanmıştı.Kalbi saniyede 3 kez atıyordu belkide:

"Seni Seviyorum Luthièn"

dedi.Belkide çok erken olmuştu.Ama kendini tutamadı.Luthièn'den gelecek cevabı bekliyordu.Çok heyecanlıydı.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 6:19 pm

Luthièn elinin altındaki sıcaklığın tadını çıkarırken Ricardinho konuşmaya başladı;
"Seni Seviyorum Luthièn"
Luthièn şaşırmıştı. Ne yani Ricardinho onu seviyor muydu? Yani duyguları karşılıklıydı. Luthièn çok mutluydu. Gülümsemesi büyüdü ve ona;
Ahh...Ricardinho bende seni seviyorum. Biliyorum belki çok erken ama sana aşık oldum. Belki aptalca diyeceksin ama öyle.
Dedi ve elini biraz daha sıktı. Gözlerinin içine bakmaya başladı. Ahh o gözleri. Luthièn uğruna ölebilirdi bile. Biricik aşkının gözlerinde kaybolmaya devam etti.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 6:23 pm

Ricardinho konuşarak:

"Hayır kesinlikle aptalca değil"

Ricardinho ona müthiş bir hayranlıla bakıyordu.Ve ona yaklaşarak yanağına bir öpücük kondurmuştu.Çok hızlı davranmıştı.Luthièn kızabilirdi.Ama onu çok seviyordu.
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 6:35 pm

"Hayır kesinlikle aptalca değil"
İşte beklediği cevap. Luthièn gülümsemeye devam etti. Buraya geldiği zamanki gibi değildi artık. Mutluydu. Uzun zamandır ilk kez mutluydu. Ve Ricardinho'nun yanağına koyduğu buse onu çok mutlu etmişti. Heyecandan eli ayağına dolanmıştı. Sonsuza kadar onunla olmak istiyordu. Onsuzluğun düşüncesi bile kalbini acıtmaya yetiyordu. Ve birden esnedi. İşte esnemişti. Bu da demek oluyordu ki gece iyi bir uyku çekebilirdi. Tabi Ricardinho'yu düşünmekten uyuyabilirse. Ama uykusuz geceleri artık geride kalmıştı. Uzun zamandır özlemini duyduğu o sıcacık yatağına kavuşabilecekti. Ama birden kendine gelmesi gerektiğini hatırladı. Biricik aşkı karşısındaydı. Ondan başka birşey düşünmemeliydi. Ona biraz daha yakın olmak istiyordu. Sarılmak istiyordu. Ama yanlış anlaşılmaktan korktuğu için sadece elini tutmakla yetindi.
Ricardinho William
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ricardinho William

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 6:51 pm

Ricardinho çok heyecanlıydı.Aklından hiç bir şey geçmiyordu.Sadece o vardı.Ricardinho Luthièn'nin esnediğini görünce uykusu geldiğni anladı.Ve garsona seslenerek:

"Hesap lütfen"

dedi.Ve hasep gelin yeterli parayı verdi üstüne garsona bahşiş verdi.Ardından yernden kalkarak Luthièn'e Sarıldı ve cisimleneceği yeri düşündü ama Luthièn'nin vücut sıcaklığını hissetmişti.Çok heyecanlanmıştı.Onun güzel kokusunu hissetti.Ve gelmeleri gerek yere geldiler.Ricardinho Luthièn'ievine bıraktı ve yanağına öpücük kondurarak:

"Seni çok seviyorum aşkım"

dedi.Ve kendi evini düşündü ve arkasında toz bulutu bırakarak kendi evine cisimlendi.

En son Ricardinho William tarafından Ptsi Ağus. 17, 2009 7:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Luthièn Moreau
Luthièn Moreau

~Uykusuzluk~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Uykusuzluk~   ~Uykusuzluk~ EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 7:04 pm

Luthièn birkez daha esnediğinde Ricardinho hesabı istemişti. İkisi de birbirlerinin gözlerine bakıyorlardı. Luthièn aşkı yeniden yaşadığı için çok mutluydu. Olaylar çok hızlı gelişmişti evet. Ama bundan oldukça memnundu Luthièn. Ve ayağa kalktılar. Bir andan kendini Ricardinho'nun kollarında buldu. Kalbi daha hızlı atmaya başladı. Onun teninin kokusuu duymak...vücudunun sıcaklığını hissetmek...
Hemen Luthièn'in evine cisimlendiler. Ricardinho Luthièn'in yanağına bir öpücük kondurarak;
"Seni çok seviyorum aşkım"
Dedi. Ve Luthièn'i kollarından ayırarak cisimlendi. Luthièn arkasından
Bende seni aşkım.
Dedi ve duymuş olmasını umdu. Uzun bir süre orada durdu. Artık yepyeni bir hayat bekliyordu onu. Ve evine girdi. Kendini yatağına atar atmaz uykuya daldı.

Out:Rp bitmiştir...

~Uykusuzluk~
1 sayfadaki 1 sayfası